Xiaomi Piston 2 Kulaklık İncelemesi

Merhaba arkadaşlar. Artık yeni aldığımız ürünlerin de incelemelerini yapıp sizlerle paylaşacağız. İlk incelememiz ise geçenlerde aldığım Xiaomi Piston 2 model kulaklık. Ses kalitesi muazzam olan bu kulaklığın tasarımını ve kutu açılışını hep beraber inceleyelim.
Kulaklığın piyasada oldukça fazla çakması var ve bunlar orijinalleri ile hemen hemen aynı fiyatta. Üstüne üstlük kolay kolay ayırt edilemeyecek şekilde tasarlanmışlar. Kulaklık iki renkten oluşuyor: Rose Gold (Altın), Silver (Gümüş).

Xiaomi Piston 2

Kulaklığın metalik kısımları aliminyumdan üretilmiş. Arkasında bulunan boşluk ise kulak zarına zarar gelmesini önleyecek şekilde ses çıkış noktaları ile tasarlanmış. Ayrıca bu ses çıkış noktaları sayesinde yansıma sesin kulağa geri dönüşü de engellenmiş. Kulaklık gerçek ses testi vb. testlerden de alnının akıyla çıkmış ve Senheiser gibi ünlü bir markayı alt etmeyi başarmış.

Xiaomi Piston 2

Kutusundan 3 çift olmak üzere 6 adet yedek kulakçık çıkıyor. Bununla birlikte kulaklığa hali hazırda takılı olan ve orta boy (medium) ile büyük boy (large) aralığında 2 kulakçık daha bulunuyor. Kulaklık belirli kişiler tarafından yasal yollarla ülkeye sokulmuş biçimde satılıyor. Bu kişilere ve mağazalarına internetten ulaşabilirsiniz. Ben daha düşük özellikte bir Senheiser modelin yüz küsür liraya satıldığını gördüm. Pistonu ise 30 ₺ ye aldım. Bir üst modeli Piston 3 yerine 2 almamın sebebi ise ses kalitesinin biraz daha düşük olduğunu söyleyen kullanıcı arkadaşlarım oldu. Piston 2 hem uygun fiyata hem de yüksek kaliteye size benzersiz bir müzik deneyimi sunuyor.

Xiaomi Piston 2
Xiaomi Piston 2

 

(Toplam okuma 1 , bugün ki okuma 1 )

Cevap yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir