Web Araçları

WordPress WP Admin Panelinin Adresini Değiştirme

WordPress sitelerinizin güvenliğini arttırmak için bir çok arkadaşlarımız farklı farklı yollar denemektedir.
Bizde bu konu üzerine bir detaylı bilgi vermek istiyoruz. Bu konumuzda wp-admin ve wp-login.php alanını değiştirmeyi göstericez.

WordPress giriş sayfasını değiştirmeniz sitenize saldırılanların ve ya giriş yapmaya çalışanları bir nevi giriş panel adresinin değişmesi ile çaydırmış olursunuz wp-admin giriş değiştirmek standart giriş urlsini istediğiniz bir adrese çevirmeye yarıyor. resimde de gördüğünüz gibi farklı bir adres ile değiştirilmiş bir panel mevcut sizde resime göre istediğiniz bir adresi wp-admin olarak değiştirebilirsiniz.

wp-admin girişi değiştirme

/wp-admin/ ve wp-login.php dosyalarını değiştirdiğimizde muhtemel bir hata ile karşılaşmamız an meselesi olabiliyor. Bu yüzden güvenli bir eklenti bir çok arkadaş kullanmakta ve bir sorunda olmadıgını dile getirmekteler.

Eklenti: Eklentiyi İnceleyin

 

 

Alakalı
Daha fazla yükle

Mustafa Işık

Hoşgeldiniz size daha iyi içerikler üretmek, profesyonel anlamda size faydalı haberler çıkartmak için çalışıyoruz ve buna profesyonel anlamda devam edebilmemiz için reklam kazancına ihtiyacımız var. Lütfen Adblock vb. reklam engelleme uygulamalarını bizim sitemizde kullanmayın. Unutmayın tek gelir kaynağımız reklam tıklamalarıdır.

Konu ile alakalı yazılar

Düşünceni yaz gelsin

Şiddet ile tavsiye ediyoruz

Close
Close
Close