Web Araçları

WordPress WP Admin Panelinin Adresini Değiştirme

WordPress sitelerinizin güvenliğini arttırmak için bir çok arkadaşlarımız farklı farklı yollar denemektedir.
Bizde bu konu üzerine bir detaylı bilgi vermek istiyoruz. Bu konumuzda wp-admin ve wp-login.php alanını değiştirmeyi göstericez.

WordPress giriş sayfasını değiştirmeniz sitenize saldırılanların ve ya giriş yapmaya çalışanları bir nevi giriş panel adresinin değişmesi ile çaydırmış olursunuz wp-admin giriş değiştirmek standart giriş urlsini istediğiniz bir adrese çevirmeye yarıyor. resimde de gördüğünüz gibi farklı bir adres ile değiştirilmiş bir panel mevcut sizde resime göre istediğiniz bir adresi wp-admin olarak değiştirebilirsiniz.

wp-admin girişi değiştirme

/wp-admin/ ve wp-login.php dosyalarını değiştirdiğimizde muhtemel bir hata ile karşılaşmamız an meselesi olabiliyor. Bu yüzden güvenli bir eklenti bir çok arkadaş kullanmakta ve bir sorunda olmadıgını dile getirmekteler.

Eklenti: Eklentiyi İnceleyin

 

 

Etiketler

Mustafa Işık

Hoşgeldiniz size daha iyi içerikler üretmek, profesyonel anlamda size faydalı haberler çıkartmak için çalışıyoruz ve buna devam edebilmemiz için reklam gelirlerine ihtiyacımız var. Lütfen Adblock vb. reklam engelleme uygulamalarını bizim sitemizde kullanmayın. Unutmayın tek gelir kaynağımız reklam tıklamalarıdır.

1
Kimler Neler Demiş?

avatar
0 Yorum konuları
0 Konu cevapları
0 Takipçiler
 
En çok tepki verilen yorum
En yeni yorum dizisi
0 Yorum yazarları
Son yorum yazarları
  Abone ol  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
Close
Close