Oyun

Watch Dogs’u 07 – 13 Kasım Arasında Bedava İndirin!

Ubisoft’un çıkarttığı Watch Dogs serisinin ilk oyunu şuan uplay üzerinden ücretsiz şekilde indirime girdi! Kalıcı olarak oyuna ücretsiz sahip olabileceksiniz. Hemen ubisoft hesapınıza girin ve oyunu ücretsiz sahip olun.

Ubisoft GTA V’e rahip olarak çıkarttığı oyun beklenen performansı verememişti. Özellikle açık dünya oyunu olarak indirdiğimiz oyun öyle bir heyecan silsilesine çevirmemişti bizi anlatılanın ve gösterilenin aksine oyun tamamen üzmüştü.

Oyunun çıkalı yıllar oldu ve bugün ücretsiz şekilde uplay hesabınızdan ücretsiz indirebilirsiniz. Online olarakta oyunu oynayabilir birbirlerinizi hackleye bilirsiniz 🙂

 

5/5 (1)

Lütfen yazıyı değerlendirin.

Etiketler

Mustafa Işık

Hoşgeldiniz size daha iyi içerikler üretmek, profesyonel anlamda size faydalı haberler çıkartmak için çalışıyoruz ve buna profesyonel anlamda devam edebilmemiz için reklam kazancına ihtiyacımız var. Lütfen Adblock vb. reklam engelleme uygulamalarını bizim sitemizde kullanmayın. Unutmayın tek gelir kaynağımız reklam tıklamalarıdır.

Bunları okumalısınız

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Reklam Engelleyici Kapatın!

Size daha iyi hizmet verebilmemiz ve de daha kaliteli içerikler oluşturabilmemiz için reklam gelirlerine ihtiyacımız var.

Send this to a friend