Uzun Zamandır Yoktum * Efsane Geri Döndü

Merhaba sevgili okurum,
uzun bir reklam arasından sonra tekrar sizinleyim. Gerçekten uzun zaman oldu özledim burayı. Sonuçta burası benim mekanım istediğimi yazıyor istediğimi çiziyorum.

Özlediğimi söylemişmiydim? Görüşmeyeli hayatımda çok şeyler değişti. Bunların başında kariyerimi değiştirdim. Saç ekimi kliniğinde şuan bilgi işlem sorumlusu oldum. Haziran ayında yurt dışında çalışmaya başlayacağım ve yaşım şuan 27 merdiven dayadım hali ile evlilik düşünüyorum ama hala ama uygun aday bulamadık ama yılmadan ruh ikizimi arıyorum.

Bu uzun zamanda kendime inanılmaz derecede zaman ayırma fırsatım oldu, ve daha bir çok alanda kendimi geliştirme fırsatım oldu. Tabi bu fırsatlar siz değerli okuyucularıma da yarayacak. Çok fazla konuda araştırma yapmakla kalmadım aynı zamanda bir çok makale için zemin hazırladım. 2019 yılının son gününe kadar çok güzel içerikler ile sizlerle olacağıma inanabilirsiniz. Çünkü farklı kültürler ve farklı insanlarla tanışma fırsatım oldu ve güzel şeyler öğrenmeye aç olduğumu fark ettim.

 

Şimdilik bana müsaade yakında tekrar çok güzel içerikler ile sizlerleyim. Ama önce kibirlikirpi.com alan adını değiştirme taraftarıyım ama değiştirmez isem ismimin süresini uzatmam gerekecek 3 yılın sonuna geldik. Yeni gelişmeleri sizinle paylaşmaya devam edeceğim ama hoşça kalın.

 

Düşüncelerini Paylaş