Mobil

Telefonunuzu Odanızın En Uç Kısmına Koyun

Telefonunuzu odanızın en uç kısmına koyun ve güne zinde ve sağlam olarak başlayın.

Celal bayar üniversitesi öğretim görevlisinin yaptığı araştırmaya göre mobil telefonlarımızın insan vücuduna olan zararlarının çok yüksek olduğunu ve gün içerisinde bu zararlara maruz kaldığımızı hatta günlük işlerimize gerçekten büyük etkileri olduğunu biliyoruz  fakat uyku anında insan vücudunun kendisini onarması ve en azından uyku sırasında radyasyona maruz kalmamız için ve uykumuzu tam alabilmemiz için 23.00’dan sonra telefonu başka bir odaya koymamız veyahut odanın en uç kısmına koymamız gerektiğini açıkladı.

Şunu hepimiz biliyoruz ki telefonla yatağa girdiğimizde en az 1-2 saat videolara gelen maillere veyahut haberlere bakarak uykumuzdan yiyoruz ve insan gün içerisinde hem güçsüz kalıyor hemde telefonu tekrar elimize alarak günün büyük bir kısmını telefonla geçiriyoruz işte bu yüzden telefonu yatağa girmeden önce odanın en uzak kısmına koymamızda fayda var en azından uykumuza etki etmesin değil mi bu meret..

Etiketler

Mustafa Işık

Hoşgeldiniz size daha iyi içerikler üretmek, profesyonel anlamda size faydalı haberler çıkartmak için çalışıyoruz ve buna devam edebilmemiz için reklam gelirlerine ihtiyacımız var. Lütfen Adblock vb. reklam engelleme uygulamalarını bizim sitemizde kullanmayın. Unutmayın tek gelir kaynağımız reklam tıklamalarıdır.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Abone ol  
Bildir
Close
Close