Nasıl Yapılır?

Sitemden Nasıl Para Kazanırım ?

Sizinde websiteniz var ve paramı kazanmak istiyorsunuz ? İlk önce bir kaç etap geçmelisiniz. Sitenizden para kazanmanın birkaç yolu var.Evet bunların hepsi web sitenize uygun olmayabilir ama sadece hitiniz varsa bile kazanabilirsiniz.

 

– Sitenize bir reklam firmasından reklam alıp para kazanın.

– Sitenize bir kişi’nin verdiği reklamı koyarak para kazanın.

– Sitenizdeki link’leri kısaltarak tıklamaya göre para kazanın.

 

Eğer 1. seçeneği seçtiyseniz demek ki hitiniz çoktur ,ama hangi firma iyidir ve güvenli olarak ödemeleri yapıyor sizlere listeleyeceğiz. Güvenli ve ödeme yapan firmalar:

 

– Google Adsense  (Google reklam firması, tıklamaya oldukça yüksek fiyat veriyor, sitenizide illegal içerik olmaması gerekir.)

– CpmFun  (CpmFun gösterim’e ve tıklamaya göre ücret veren bir firmadır, ödemeleri düzenli olarak yapılıyor.)

– ReklamStore  (Birçok webmaster kullanıyor ve olumlu bildirimleri var , güvenlidir ve ödeme yapıyor.)

 

Eğer 2. seçeneği seçtiyseniz demekki hem ziyaretçileriniz çoktur hemde Alexa değerleriniz iyidir , ve bir firma sahibi veya başka bir kişi sitenize reklam vermek ister.Bu tür müşterileri bulmak genelde site sahibinin işidir ve mutlaka site’nizin değerleri iyi olmalıdır ! Bu sayede site’nizin aylık olarak net bir geliri olabilir.

Eğer 3. seçeneği seçtiyseniz demekki sitenize çok çıkış linkleri ekliyorsunuzdur (Genelde program indirme,download siteleri.) ve tıklamalar çoktur.Bu tiklamalari para’ya çevirebilirsiniz.Peki nasıl mi ? Link kısaltarak ve her tıklamaya çok az miktarda bir ücret alıp bunları biriktirerek. Link kısaltmaya para veren siteler:

– BC.VC

– ADF.LY

– lienscash.com (Bu firma yabancı hit’iniz çok ise , size çok kazandıracaktır, kullanmanızı tavsiye ederiz.)

Etiketler

Mustafa Işık

Hoşgeldiniz size daha iyi içerikler üretmek, profesyonel anlamda size faydalı haberler çıkartmak için çalışıyoruz ve buna devam edebilmemiz için reklam gelirlerine ihtiyacımız var. Lütfen Adblock vb. reklam engelleme uygulamalarını bizim sitemizde kullanmayın. Unutmayın tek gelir kaynağımız reklam tıklamalarıdır.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Abone ol  
Bildir
Close
Close