Nasıl Yapılır?

Oyunlarda ISDONE.dll Hatasının Çözümü

Merhaba sevgili oyun sever arkadaşlarım,

Bugün bir çok oyunlarda özellikle Battlefield 1, Far Cry serileri ve GTA V’da karşılaştığımız çözümü biraz zor gibi gelse de aslında kolay olan isdone.dll yada diğer adı ile Unarc.dll hatasını ele alıp çözümü bulacağız.

Isdone.dll dosyası, Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista ve XP uyumlu dinamik bağlantı kütüphanesidir bu eksik olduğunda hata verir hadi çözüme geçelim çok konuştum galiba 🙂

Çözüm 1- Windows’u güncelleyip deneyin – Sorun çözülmedi mi?
Çözüm 2- Burayı tıklayın – açılan sayfada ortalarda 32 bit için dll indirin, daha sonra C:/Windows/system32 in içine atın tekrar kuruluma geçin – Sorun Çözülmedi mi?
Çözüm 3- Oyunu kurarken Directx11 veya Directx11 kurulumlarını atlayın yani ek olarak bir program kurmasını istemeyin – Sorun Çözülmedi mi?
Çözüm 4- Antivirüs programlarını kapatın özellikle Windows defender‘in gerçek zamanlı korumasını. – Bence sorununuz çözüldü yok çözülmedi ise devam edelim o halde.
Çözüm 5- Windows’u güvenli modda çalıştırıp oyunun öyle kurmayı deneyin – Sorununuz çözüldü mü? yine mi hayır?

SON çözüm- Arkadaşlar bu çözüm ne windows’tan nede programdan bilgisayarınızda 2 adet mi ram var? yani 4×4 mu? kasanızın içini açın dikkat arkadaşlar işi bilen biri ile yapmanızı yada açmadan önce videolar izleyerek neyin ne olduğunu ilk bilin. 2 ram var ise bir tanesini sökün (BİLGİSAYAR KAPALI İKEN SÖKÜN !) bilgisayarı tekrar başlatın ve kurulumu yapın yinemi aynı hatayı aldınız. Söktüğünüz rami tekrar takın, ve diğerini sökün bilgisayarı açın setup ile oyunu tekrar kurun muhtemelen sorununuz çözülecektir.) kurulum bitti crack yaptınız bilgisayarı kapatın söktüğünüz rami tekrar takın. Aman dikkat düzgün taktığınızdan emin olduktan sonra bilgisayarı açın.

isdone.dll hatasını böyle çözebilirsiniz. Format atsanızda çözülmüyor namussuz

Etiketler

Mustafa Işık

Hoşgeldiniz size daha iyi içerikler üretmek, profesyonel anlamda size faydalı haberler çıkartmak için çalışıyoruz ve buna devam edebilmemiz için reklam gelirlerine ihtiyacımız var. Lütfen Adblock vb. reklam engelleme uygulamalarını bizim sitemizde kullanmayın. Unutmayın tek gelir kaynağımız reklam tıklamalarıdır.

4
Kimler Neler Demiş?

avatar
3 Yorum konuları
1 Konu cevapları
0 Takipçiler
 
En çok tepki verilen yorum
En yeni yorum dizisi
4 Yorum yazarları
emreMustafa IşıkmrtskpRide2 Son yorum yazarları
  Abone ol  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
emre
Ziyaretçi
emre

deus ex mankind divided repack indirdim crackleyen kişide nemos son çözüm hariç hepsini denedim laptop olduğu için yapma fırsatım olmadı

mrtskp
Ziyaretçi
mrtskp

hocam battlefield1 i son çözümünüz sayesinde yükledim fakat tom clansy yüklemeye çalışıyorum aynı hatayı alıyorum ve ramı söktüm fayda etmedi hala aynı hata devam ediyor

Ride2
Ziyaretçi
Ride2

teşekkürler sorunum çözüldü

Close
Close