Diğer

Otomatik Tente Nedir?

Otomatik Tente Nedir? Nereler Kullanılır?

Merhaba sevgili arkadaşlar otomatik tente bilinen elektronik ve otomatik çadır sistemleridir. Kumanda ve motorlu bir şekilde kontrol edilebilir bir sistemdir.

Gaziantep Otomatik Tente
Otomatik Tente Nedir? Nerede Kullanılır

Genelde kafeler de ve restoranlar da kullanılır. Güneşte kumanda ile açılır, yağmur ve karda ise aynı şekilde kapatılır. Kullanımı çok kolay olduğu gibi her hangi bir zorluğu yoktur.

Otomatik ve yarı otomatik olmak üzere 2’ye ayrılır. Kumanda ve motor ile tam otomatik tenteler hiç bir zahmet vermeden kolaylıkla açılabilmektedir. Ama yarı otomatik tenteler insan gücü ile açılıp kapatılır.

Gaziantep Otomatik Pergole Tente Hizmeti

Gaziantep bölgesinde böyle bir ihtiyacınız varsa BMS Yapı Otomasyon hizmetleri size bu konuda yardımcı olmaktadir. Kaliteli malzeme ve güler yüzlü hizmet anlayışı ile sektördeki firmalara nazaran 7 gün 24 saat hizmet vermektedir.

Bms Yapı ile iletişime geçmek için ister burayı tıklayın. (Gaziantep pergole tente)
Yada Numaralardan ulaşın:

Telefon: 0543-7285905
Telefon: 0533-2624781

 

 

Etiketler
Okumaya Değer

Mustafa Işık

"1993 yılında Gaziantep'de doğdu, İlkokulu Şehit Nafi Kıvanç İlkokulu'nda, Ortaokulu Şehit Nafi Kıvanç Okulu'nda, Liseyi Orhan Sevinç ve Mehmet Rüştü Üzel End. Mes. Lisesi'nde okudu. İleri derece bilgisayar kullanma becerisi vardır. Elektronik ve teknoloji aşığı ve araştırmacısıdır."

Bir Cevap Yazın