Nasıl Yapılır?

OPENIV Administrator Mode (GTA V MODLAR ÇALIŞMIYORSA)

Merhaba sevgili Dostlar;

Openiv 3.0 programını kurdunuz ama GTA V’de modlar, scriptler çalışmıyorsa bu konumuz da neden yapar tek tek inceleyeceğiz. Nette bir çok forum, blog ne kadar yazı varsa okuduk yabancı kaynaklara kadar ama bir çözüm bulamadık. Araştırmalarımız sayesinde bu hatanın çözümü oldukça basitmiş ama kimse paylaşım yapmamış bunu anlayamadık.

OPENIV Administrator Mode (GTA V MODLAR ÇALIŞMIYORSA)

OpenIV Administator Mode Hatası Alıyorsanız

 

Çözüm 1.

Openıv 3.0 sürümünü yönetici olarak çalıştırma gereksinimi yokmuş. Ama biz hala yönetici olarak çalıştırıyoruz bu yüzden hata veriyor yani Administrator Mode hatası veriyor. Programı sağ tık yapın,  > Özellikler deyin,  üstte uyumluluğu tıklayın altta bu programı yönetici olarak çalıştırın aktifse pasif yapın (kutucukta tik varsa kaldırın)

Böylelikle OpenIV’de administator mode hatası almayacaksınız. Yani programı yönetici olarak çalıştırmayın.

 

GTA V’de attığınız modlar çalışmıyorsa

 

Çözüm 1:

(İlk önce mevcut GTA V’yi tamamen değiştirilmemiş halde harici bir yere kopyalayın)

Kopyalama işlemi bittikten sonra GTA V’yi ilk nereye kurdu iseniz bakın kopyaladığınız dosya değil, kurulumu nereye yaptı iseniz Openiv ile orayı seçin. Söyle anlatayım dostlarım ben orijinal kullanıyorum korsanlarda ki kurumlumlar da olur.  Program gibi kurarken hangi dosyaya kurdu iseniz orası. Mesela ben (D:\Gameler\Rockstar Games\Grand Theft Auto V) dosyasına kurdum. Openiv ile de burayı seçtim böylelikle modlar çalıştı. Kopyaladığım dosyalarda çalışmadı!

Openiv programına hangi klasörü gösterdi iseniz GTA olarak o klasörün adını değiştirin böylelikle openiv yeni bir klasör adresi isteyecek sizden böylelikle ilk kurduğunuz klasörü seçebilirsiniz.

Tüm bu işlemleri yaptıktan sonra artık modlarınız çalışır bir hale gelecektir. Eğer hala çalıştıramadı iseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz yorum kısımından. Eğer modlarınız çalıştı ise paylaş, yorum at ve ya sosyal kanallarımızdan abone ol ♥Bu yazıyı değerlendir

+0-00 Değerlendirme
Etiketler
Daha fazla göster

Mustafa

Hoşgeldiniz size daha iyi içerikler üretmek, profesyonel anlamda size faydalı haberler çıkartmak için çalışıyoruz ve buna profesyonel anlamda devam edebilmemiz için reklam kazancına ihtiyacımız var. Lütfen Adblock vb. reklam engelleme uygulamalarını bizim sitemizde kullanmayın. Unutmayın tek gelir kaynağımız reklam tıklamalarıdır.
Close