Nvidia Geforce Experience Bağlanılamıyor Hatası Çözümü

0
528
ge gorce experience bağlanamıyor hatası

Nvidia Geforce Experience Bağlanılamıyor Hakkında

Bilgisayarımıza driverları kurduktan sonra güncellemek için nvidia geforce experience’ye girdiğimizde güncelleme işlemini başlat dediğimizde “nvidiaya bağlanılamıyor” hatası alıyorsanız çözümü aslında çok kolay.

Eğer çözümü geciktirirseniz windows bileşenleriniz ile ekran kartınız uyumlu çalışmayacak ve sürekli fanlar hızlı dönecek veyahut tam olarak bilgisayarınızdan performans alamayacaksınız işte tam bu yüzden sizlere rehber niteliğinde kısa ve öz çözümü açıklıyoruz.

Nvidia Geforce Experience Bağlanılamıyor , Nvidia Bağlanılamıyor Hatası Çözümü

  • Windows tuşuna basarak denetim masasına giriyoruz.
  • Program Ekle ve kaldıra giriyoruz.
  • Nvidia geforce experienceyi bulup siliyoruz diğer nvidia bileşenlerini silmenize gerek olmadığını unutmayın sadece experienceyi silin.
  • Google amcaya nvidia experience yazarak sitesine girin ve indirin.
  • Kurulumu yaptıktan sonra güncelleme işleminin sorunsuz olarak çalıştığını görebilirsiniz.

Güncelleme sorununa bu yöntem ile çözüm getiremediyseniz lütfen yorum ile bizimle iletişime geçin ve sizlere yardımcı olalım.

5/5 (2)

Lütfen yazıyı değerlendirin.

Paylaş
Hoşgeldiniz size daha iyi içerikler üretmek, profesyonel anlamda size faydalı haberler çıkartmak için çalışıyoruz ve buna profesyonel anlamda devam edebilmemiz için reklam kazancına ihtiyacımız var. Lütfen Adblock vb. reklam engelleme uygulamalarını bizim sitemizde kullanmayın. Unutmayın tek gelir kaynağımız reklam tıklamalarıdır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here