Nasıl Yapılır

Nvidia Geforce Experience Bağlanılamıyor Hatası Çözümü

Nvidia Geforce Experience Bağlanılamıyor Hakkında

Bilgisayarımıza driverları kurduktan sonra güncellemek için nvidia geforce experience’ye girdiğimizde güncelleme işlemini başlat dediğimizde “nvidiaya bağlanılamıyor” hatası alıyorsanız çözümü aslında çok kolay.

Eğer çözümü geciktirirseniz windows bileşenleriniz ile ekran kartınız uyumlu çalışmayacak ve sürekli fanlar hızlı dönecek veyahut tam olarak bilgisayarınızdan performans alamayacaksınız işte tam bu yüzden sizlere rehber niteliğinde kısa ve öz çözümü açıklıyoruz.

Nvidia Geforce Experience Bağlanılamıyor , Nvidia Bağlanılamıyor Hatası Çözümü

  • Windows tuşuna basarak denetim masasına giriyoruz.
  • Program Ekle ve kaldıra giriyoruz.
  • Nvidia geforce experienceyi bulup siliyoruz diğer nvidia bileşenlerini silmenize gerek olmadığını unutmayın sadece experienceyi silin.
  • Google amcaya nvidia experience yazarak sitesine girin ve indirin.
  • Kurulumu yaptıktan sonra güncelleme işleminin sorunsuz olarak çalıştığını görebilirsiniz.

Güncelleme sorununa bu yöntem ile çözüm getiremediyseniz lütfen yorum ile bizimle iletişime geçin ve sizlere yardımcı olalım.

Okumaya Değer

Mustafa Işık

"1993 yılında Gaziantep'de doğdu, İlkokulu Şehit Nafi Kıvanç İlkokulu'nda, Ortaokulu Şehit Nafi Kıvanç Okulu'nda, Liseyi Orhan Sevinç ve Mehmet Rüştü Üzel End. Mes. Lisesi'nde okudu. İleri derece bilgisayar kullanma becerisi vardır. Elektronik ve teknoloji aşığı ve araştırmacısıdır."

Bir Cevap Yazın