ManşetTeknoloji

Mobil Sex’mi? One miş?

Bugün öyle bir şeyle karşılaştım ki oha çüş filan oldum sayılır teknoloji bu kadarmı ilerledi arkadaş dedirttecek bir makele hazırladım zevk ile okuyacagınızdan hiç şüphem yok.

Konumuzun yaratıcısı olan “Durex” Durex bir kondom markasıdır. Ve öyle bir ürün geliştirdi ki akıllara zarar. Firma bir uygulama geliştirdi ki telefon üzerinden sex yapmak bile mümkün bir hale geldi.Akıllı telefonlarla ile kontrol edebildiğiniz ve içinde vibratörlerin olduğu iç çamaşırların halen test aşamasında olduğunu belirtiyoruz. Test aşamasında kullananların geri dönüşleri oldukça iyi olmuş durumda.

Sevgilinizden veya partnerinizden uzaktamısınız? o halde ne duruyorsun giy çamaşırı sloganı da benden olsun. Tabi öyle bu iç çamaşıra kolayça erişmeniz mümkün değil ilk önce  biraz sabir etmelisiniz ilk testleri tam bitirsinler sonra seri üretime geçsinler ondan sonra

İşte Tanıtım Videosuda hadi hayırlısı.

Mustafa Işık

"1993 yılında Gaziantep'de doğdu, İlkokulu Şehit Nafi Kıvanç İlkokulu'nda, Ortaokulu Şehit Nafi Kıvanç Okulu'nda, Liseyi Orhan Sevinç ve Mehmet Rüştü Üzel End. Mes. Lisesi'nde okudu. İleri derece bilgisayar kullanma becerisi vardır. Elektronik ve teknoloji aşığı ve araştırmacısıdır. Çocukken Piknik tütün'ün üzerine düşerek hem ateşin iyi birşey olmadıgını öğrendi halen yanığın izi oldugu iddaaları doğrudur."

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close