Teknoloji

Mobil Sex’mi? One miş?

Bugün öyle bir şeyle karşılaştım ki oha çüş filan oldum sayılır teknoloji bu kadarmı ilerledi arkadaş dedirttecek bir makele hazırladım zevk ile okuyacagınızdan hiç şüphem yok.

Konumuzun yaratıcısı olan “Durex” Durex bir kondom markasıdır. Ve öyle bir ürün geliştirdi ki akıllara zarar. Firma bir uygulama geliştirdi ki telefon üzerinden sex yapmak bile mümkün bir hale geldi.Akıllı telefonlarla ile kontrol edebildiğiniz ve içinde vibratörlerin olduğu iç çamaşırların halen test aşamasında olduğunu belirtiyoruz. Test aşamasında kullananların geri dönüşleri oldukça iyi olmuş durumda.

Sevgilinizden veya partnerinizden uzaktamısınız? o halde ne duruyorsun giy çamaşırı sloganı da benden olsun. Tabi öyle bu iç çamaşıra kolayça erişmeniz mümkün değil ilk önce  biraz sabir etmelisiniz ilk testleri tam bitirsinler sonra seri üretime geçsinler ondan sonra

İşte Tanıtım Videosuda hadi hayırlısı.

Mustafa Işık

Hoşgeldiniz size daha iyi içerikler üretmek, profesyonel anlamda size faydalı haberler çıkartmak için çalışıyoruz ve buna devam edebilmemiz için reklam gelirlerine ihtiyacımız var. Lütfen Adblock vb. reklam engelleme uygulamalarını bizim sitemizde kullanmayın. Unutmayın tek gelir kaynağımız reklam tıklamalarıdır.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Abone ol  
Bildir

İlgili Makaleler

Close
Close