Teknoloji

MIUI Tema Yüklerken 3.Parti Tema Hatası

Merhaba arkadaşlar MIUI tema yüklerken (dış kaynaktan) hata veriyorsa yazımızda çözümü bulacaksınız.

# Miui 3.Parti Tema Yükleme İşlemi

Tema yüklerken hata veriyorsa bunu nedeni miui tema geliştiricileri için oluşturduğu güvenlikten kaynaklanıyor. Bunları daha önce tema Rootla çözebiliyorduk ama malesef şuan için root işe yaramıyor tek yapmanız gereken miui‘da tema geliştiricisi olmanız lazım. İlk önce desinger olarak kayıt olmanız lazım miui’nun internet sitesine.

Genelde 3 ile 5 gün arasında hesapınızı onaylıyorlar. Hadi gelin tasarımcı olarak siteye kayıt olalım birlikte.

1- Burayı tıklayarak web siteye gidin. (Hesabınız var ise giriş yapın) yok ise registere tıklayarak kayıt olun.

2- Giriş yaptıktan sonra karşınıza böyle bir ekran gelecek üsttekini tıklayın.

Miui Geliştirici Kayıt
Miui Geliştirici Kayıt

Daha sonra aşağıdaki adımları izleyin.

2-

Miui 3.Parti Tema Yükleme

3- Option 2’yı tıklayarak kayıtı bitirin.

mıuı 8 3.parti tema yükleme

Arkadaşlar genelde 3 ile 5 gün içinde onaylıyorlar. Onay maili kayıt mailinize gelecektir arada spam kutusunada düşüyor gelen mailler. Onaylandığı zaman hesabınız artık 3.parti kaynaklarından miui temalarınızı yükleyebilirsiniz.

Alakalı
Daha fazla yükle

Mustafa Işık

Hoşgeldiniz size daha iyi içerikler üretmek, profesyonel anlamda size faydalı haberler çıkartmak için çalışıyoruz ve buna profesyonel anlamda devam edebilmemiz için reklam kazancına ihtiyacımız var. Lütfen Adblock vb. reklam engelleme uygulamalarını bizim sitemizde kullanmayın. Unutmayın tek gelir kaynağımız reklam tıklamalarıdır.

Konu ile alakalı yazılar

4 Düşünce paylaşılmış

  1. Hepsini yaptık, onaylandı artık tasarımcı girişi yapıyorum, tema yükleyebiliyorum ama halen indirilen temalar aynı hatayı veriyor, sorun nedir?

      1. Evet zaten telefonumdaki oturumla kayıtlıyım hocam fakat yine de aynı hatayı alıyorum, herşeyi denedim, bu tür konulara pek yabancı değilim. Sanırım artık buda çözüm olmaktan çıkıyormuş, son zamanda bu yolla sorun çözmeye çalışanlar bu hatayı alanlar çoğalmaya başlamış. Marketten mi tema editör indirip sorunu çözdük. Mi forum da böyle bir çözüm sunulmuştu sanırım. İndirilen temayı “browse” seçeneğinden editöre import edip direk Export ederek temayı kullanabiliyorum. Sorunu paylaşayım dedim. İlginize teşekkürler.

Düşünceni yaz gelsin

Close
Close
%d blogcu bunu beğendi: