Teknoloji

iPhone Paralı Uygulamaları Bedava İndirme

Merhaba sevgili kibirli kirpi ailesi.

Şu konudan Jailbreakin durumunu sorgulayabilirsiniz şurdan 🙂 Jailbreak

Eğer elinizde iphone varsa (iPhone 4S ve üstü ) sürümleriniz İOS 9 ve 9.0.2 arası bir sürümse Pangunun Jailbreak aracı ile jailbreak yaparak uygulamaları ücretsiz ve cracklı bir şekilde indirebilirsiniz.

Eğer telefonunuzun sürümü 9.0.2 ve üstü ise halen hali hazırda bir jailbreak aracı yok o yüzden size güzel bir yöntem ile bir çok uygulamayı ücretli ücretsiz fark etmeden iPhonunuza beraber kuracağız. Önceleri bu uygulama appstore’da vardı kaldırıldı. Uygulama kurarken bir profil yüklemek istiyordu telefona yüklediğinizde bir tane daha uygulama kuruluyordu böylelikle ücretli uygulamaları bedava kurabiliyordunuz. Vshare flan yanında bok yemiş öyle bir uygulama gelelim nasıl kurılacak.

Uygulama adı Appcola 🙂 Google amcaya Appcola yazın çıkan ilk siteye gidin Download ile indirin bu bir exe yani windows programı bunu bilgisayarınıza kurun. Sonra açın telefonuzu usb yardımı işe blgisayarınıza takın böylelikle telefonuza profil yardımı ile kurulacak. Daha sonra teli bir kez kapatın açın Appcola telefonunuza olduğunu göreceksiniz. Artık uygulamaları ücretsiz bir şekilde bilgisayarına kurabileceksiniz. Eğer konuya rağbet çok olursa konu ile ilgili video çekebiliriz. Kolay gelsin

Etiketler

Mustafa Işık

Hoşgeldiniz size daha iyi içerikler üretmek, profesyonel anlamda size faydalı haberler çıkartmak için çalışıyoruz ve buna devam edebilmemiz için reklam gelirlerine ihtiyacımız var. Lütfen Adblock vb. reklam engelleme uygulamalarını bizim sitemizde kullanmayın. Unutmayın tek gelir kaynağımız reklam tıklamalarıdır.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Abone ol  
Bildir
Close
Close