Teknoloji

İOS 9.2 Jailbreak yayınlanabilir.

İOS mobil işletim sistemi Apple tarafından geliştirildi.

İOS rootlamak istiyorsanız Jailbreak yapmanız lazım. Geçmiş sürümlere dönemiyorsunuz Apple imzaları kapatıyor (İmzalar Geçmiş sürümleri cihazınıza yüklediğinizde Apple sunucusu ile doğruluyorsunuz eğer imzalar kapalı ise geçmiş sürümü yükleyemezsiniz Android gibi rom vs yükleme ile çalışmıyor.) İmzalar kapalı olduğundan 9.1 için bir Jailbreak mevcut değil Ama İOS 9.0 9.0.1 ve 9.0.2 sürümleri için Jailbreak geldi ama 9.1 için  daha gelmedi şimdi bir kaç güne kadar 9.2 yayınlanacak şuan İOS 9.2 için beta 4 yayınlandığını ve final sürümünde yakında bizlerle olacağını belli. 9.0.2 sürümündeki açık İOS 9.1 sürümünde kapatıldığı için jailbreak yayınlanmadı ama 9.2 için jailbreak sinyalleri yeşil İOS 9.2 yayınlandığı gün ile 7 gün arasında jailbreak çıkacak gibi gözüküyor.

Jailbreak her zaman çıkmak zorunda bunun nedeni jailbreak yaratıcı tweakler bulunuyor Apple bunlardan ilham alarak cihaz ve yazılım geliştiriyor. Jailbreak yayınlandığı saatler içerisinde sitemizden ulaşabileceksiniz.

Mustafa Işık

Hoşgeldiniz size daha iyi içerikler üretmek, profesyonel anlamda size faydalı haberler çıkartmak için çalışıyoruz ve buna devam edebilmemiz için reklam gelirlerine ihtiyacımız var. Lütfen Adblock vb. reklam engelleme uygulamalarını bizim sitemizde kullanmayın. Unutmayın tek gelir kaynağımız reklam tıklamalarıdır.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Abone ol  
Bildir

İlgili Makaleler

Close
Close