İnternet

İnstagram Çöktümü (16.05.2017)

İnstagram an itibari ile erişim sağlanamıyor. Güncelleme İnstagram erişime açıldı ama biraz yavaş ilerleyen saatlerde tam düzelme gösterecektir.

İnstagram 5xx Server Error hatası verdi. Bu sorun serverlarından kaynaklanıyor mühtemelen erişime yakın bir zamanda açılacaktır.

Genelde bunun gibi büyük sitelerde bu tip sorunlar sıklıkla yaşanmaktadır. En kısa sürede İnstagram giriş hatasını düzeltip kaldığı yerden devam edecektir.

İnstagram ile ilgili bilgi verelim isterseniz
Instagram, 2010 Ekim’de, Kevin Systrom ve Mike Krieger tarafından ilk olarak IOS (iPhone-iPad) için geliştirilen, sahip olduğu kaliteli filtreler ve sosyal ağ özellikleri ile kısa zamanda oldukça popüler olan bir fotoğraf paylaşım uygulamasıdır.

Güncelleme İnstagram erişime açıldı ama biraz yavaş ilerleyen saatlerde tam düzelme gösterecektir.

Mustafa Işık

"1993 yılında Gaziantep'de doğdu, İlkokulu Şehit Nafi Kıvanç İlkokulu'nda, Ortaokulu Şehit Nafi Kıvanç Okulu'nda, Liseyi Orhan Sevinç ve Mehmet Rüştü Üzel End. Mes. Lisesi'nde okudu. İleri derece bilgisayar kullanma becerisi vardır. Elektronik ve teknoloji aşığı ve araştırmacısıdır. Çocukken Piknik tütün'ün üzerine düşerek hem ateşin iyi birşey olmadıgını öğrendi halen yanığın izi oldugu iddaaları doğrudur."

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close