İnsanları Değiştirmeyi Bırakın

0
181
insanlari degiştirmeyin

Merhaba sevgili dostlarım.
bugün değişimden insanları değiştirme çabalarımızdan bir kaç satırla isyanları dile getirmeye çalışacağım. Bugün şunu anladım ki günümüzün insanları birbirlerini değiştirmeyi çok sever olmuş ama unutulan bir şey var ki her şey doğallığı ile güzel değil midir sizce?

Yani kediyi fare yapmanın fareyi’de kedi yapmanın alemi ne? bu neyin kafası yani.
Bir sevgilin var onu çok seviyorsun ve onu senin istediğin gibi biri yapmaya senin seviyene çekmeye çalışmak onu sevdiğin anlamına gelmiyor ki sen onu değişmek istediğin kişiyi seviyorsun yani bunu görmen bunu anlaman için bunu okuman mı gerekti?

Her varlık olduğu halde doğaldır gerçektir. Sende..
Değişmek sadece kendi elimizde ve kendi rızamı ile oluşur ancak bir şeyler için değişime zorlanır ve zorluyorsak bu değişim değişimden çıkarak yapmacık bir hal bir olay olur.

İnsanları doğal sevin doğallık iyidir hani bizim o meyvelerde sebzelerde aradığımız dogallık?
Bugün çiftler birbirlerini değiştirmek için paralanıyorlar. Olmayanı oldurmaya çalışıp, birbirlerini yeniden yaratmaya çalışıyorlar. Bunu yaptıkça sevgileri, saygıları azalıyor. Her varlık yaşamak ister, olduğu gibi soluk almak, var olmak.

Selametle.

Değerlendirme yok.

Lütfen yazıyı değerlendirin.

Paylaş
Hoşgeldiniz size daha iyi içerikler üretmek, profesyonel anlamda size faydalı haberler çıkartmak için çalışıyoruz ve buna profesyonel anlamda devam edebilmemiz için reklam kazancına ihtiyacımız var. Lütfen Adblock vb. reklam engelleme uygulamalarını bizim sitemizde kullanmayın. Unutmayın tek gelir kaynağımız reklam tıklamalarıdır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here