Hemen Hemen Kimsenin Bilmediği Facebook Özellikleri

0
167
Facebook-klavye-kisayollari

Günümüz de İnternet dediğimiz an aklımıza gelen bir kaç tane siteden bir tanesi olan Facebook. Yıllarca kullanıyoruz ama her gün bizim için güncellenen Facebook’un çok özellikleri var ama merak edip bakmıyoruz bile 🙂 bu yazımızda hem Facebook bilgilerini yazalım hemde kısayollarını paylaşalım istedik

Facebook Kısayolları Nelerdir?

Ortalama olarak Facebook’ta 4.5 milyar beğenme gerçekleşiyor (Günde) zamandan kazanmak için beğen tuşu yerine bir fotoğrafa bakar iken L harfine bastığınızda o fotoğrafı beğenmiş olursunuz. Aşağıdaki yazımızda ise diğer fonksiyonları okuyun.

Alt + 1 tuşlarına basarak Facebook’ta anasayfaya gidebilirsiniz.

Zaman Tünelinize gitmek için Alt + 2 tuşlarına basmalısınız.

Bildirimleri açmak için Alt + 5 tuşlarına basmalısınız.

Alt + 6 tuşlarına basarak Genel hesap ayarlarına gidebilirsiniz.

Gizlilik ayarları için Alt + 7, Facebook’un Facebook profili için Alt + 8, yasal şartlar sayfası için Alt + 9, yeni mesaj göndermek için Alt + m kısayollarını kullanabilirsiniz.

İlk defa sizde bu kısayolları duydu iseniz bizimlesiniz 🙂

3.5/5 (2)

Lütfen yazıyı değerlendirin.

Paylaş
Hoşgeldiniz size daha iyi içerikler üretmek, profesyonel anlamda size faydalı haberler çıkartmak için çalışıyoruz ve buna profesyonel anlamda devam edebilmemiz için reklam kazancına ihtiyacımız var. Lütfen Adblock vb. reklam engelleme uygulamalarını bizim sitemizde kullanmayın. Unutmayın tek gelir kaynağımız reklam tıklamalarıdır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here