Hakkımızda

Mustafa Işık

Teknoloji ve yenilikler aynı anda değişen ve hiç değişimini tamamlamayan bir etkendir. İnsanlar zaman içerisinde teknolojiye ayak uyduramaz hale gelebiliyor anlık takip edebileceği kaynaklara ve araçlara ihtiyaç duyabilmektedir.

Kibirli Kirpi bu amaç doğrultusunda ” Bilgi güçtür ve paylaştıkça büyür ” sloganı ile Temmuz 2015 yılında kuruldu. Amacımız hem teknoloji haberleri hemde genel mizah anlayışında günlük içerik bilgileri üretmek okurlarına yardımcı olmak ve genç beyinlere biraz da olsa ilham kaynağı oluşturmak adına bir kitle kurmayı hedefledik.

Zaman içerisinde okurlarımız ve yazarlarımız ile sıkı fıkı olmayı başardık. Kibirli kirpi genel olarak teknoloji, mobil, inceleme ve oyun üzerine olsa da arada manidar sözler paylaşmayı ihmal etmiyoruz.

Amacımız teknolojide sorun yaşayan insanlara en hızlı çözümleri güvenilir kaynaklardan okurlarına ulaştırmaktır.

Web sitemiz üzerinden her türlü bilgileri edine bilir, yorum yapabilir dilerseniz de içerik bizimle beraber bu yolda bir yapı taşı oluşturabilirsiniz. Yani yazarımız olabilirsiniz yazarlık hakkında konumuza buradan ulaşabilirsiniz.

[button color=”blue” size=”medium” link=”https://www.kibirlikirpi.com/reklam/” icon=”fab fa-contao” target=”false” nofollow=”false”]Reklam ve Sponsorluk için burayı tıklayınız.[/button]

 

kibirlikirpicom@gmail.com – (Bilgi / Reklam ve Sponsorluk)
info@kibirlikirpi.com – (Kurumsal Yazışmalar)

En iyi şekilde faydalanabilmeniz için sitemiz bir takım çerezler kullanmaktadır. Kabul et Daha fazla bilgi al