Hadi İçerik Ortağı Olalım

Merhaba Hoş geldin;
Biliyoruz yeteneklisin, kalemin kuvvetli ama yeterince kişiye duyuramıyor, düşüncelerini aktaramıyorsun bu konuda size yardımcı olmak istiyoruz.

Aylık 150 bin ziyaretçisi olan Kibirli Kirpi yeni yazarlar arıyor, İster konuk yazarımız isterseniz içerik editörümüz olabilirsin böylelikle yazılarını, düşüncelerini, yeteneklerini bu 150 bin tekil okuyucuya gösterebilir, okutabilirsiniz. Aşağıdaki formu doldurup gönderdiğinizde seninle iletişime geçeceğiz. Detaylı bilgileri bu şekilde size aktarma fırsatı yakalacağız.

[contact-form][contact-field label=”Adınız & Soyadınız;” type=”name” required=”1″][contact-field label=”E-posta Adresiniz;” type=”email” required=”1″][contact-field label=”Facebook Profil Linkiniz;” type=”url”][contact-field label=”Telefon Numarasınız (Zorunlu Değildir)” type=”text”][contact-field label=”Aktif Yazar mısınız?” type=”select” options=”Hayır yeni başlıyorum,Arada yazmışlığım var,Bu işte Profesyonelim”][contact-field label=”Genelde Hangi Konularda Yazmayı Düşünüyorsunuz?” type=”textarea”][contact-field label=”Eklemek İstediğiniz Bir şeyler Var mı?” type=”textarea”][/contact-form]
Close

Reklam Engelleyici Kapatın!

Size daha iyi hizmet verebilmemiz ve de daha kaliteli içerikler oluşturabilmemiz için reklam gelirlerine ihtiyacımız var.