Nasıl Yapılır?

Google Chrome Anasayfa’sı Yandex Oldu Değiştiremiyorum.

Merhaba arkadaşlar Yandex bir arama motorundan çok bir virüs gibi her bilgisayara programlar sayesinde bulaşıyor. Bir çok programda izinsizce Google Chrome veya diğer tarayıcılarda sizden izinsiz anasayfa Yandex oluyor ve bir türlü düzelmiyorsa tek yapmanız gereken bu yazıyı tamamen okumak böylelikle bu illet şeyden kurtulmuş olacaksınız.

Yandex Tarayıcıdan Varsayılandan Silme

Google Chrome‘nın sağ üst kısmında bulunan 3 çizgiye tıklıyor ordan Ayarlar -> Belirli bir sayfayı veya sayfaları aç. diyerek anasayfamızı www.google.com.tr olarak ayarlıyoruz. 2 altında bulunan Arama kısmındanda Yandex yerine Google‘yi arama motoru yapıyoruz.

Denendi – Başarılı oldu

Eğerki bu olmadı ise 2 yönteme geçiyoruz

1. 2. Google’yi Varsayılan Olarak Ayarlama

1.Yöntemi yaptınız ve başarılı olamadı iseniz masaüstünüzde bulunan Google Chromeiconunu sağ tıklayıp özellikler diyoruz daha sonra Hedefi bul’u tıklayarak Google Chrome’nin bulundugu klasöre gidiyoruz ve Chrome.exe olan dosyayı çift tıklayarak açıyoruz eğerki anasayfanız Google ise bu dosyayı masaüstüne gönderiyorsunuz ve artık o dosya ile internet’e giriyorsunuz eski Google Chrome kısayolunu silebilirsiniz.

Bu yöntem ise denendi %90 başarılı olundu. Biz yine aksini düşünüp bundan kurtulamadı iseniz diye 2 yöntem daha yazıyoruz bunlarda alternatif olsun bunuda denediniz ve kurtulamadı iseniz 3 yöntem olan kayıt defterinden anasayfayı değiştirmek

2. 3. Yandexi Bilgisayardan Silme

1. Advenced SystemCare 7 yazın Google‘ye indirip kurun daha sonra Alet çantasından Giriş Sayfası Koruyucu’yu tıkladıktan sonra istediğiniz siteyi Anasayfa yapabilirsiniz.

Eğer halen anasayfa‘nız değişmedi ise yorum’da belirtin yardımcı olmaya çalışayım.

Alakalı
Daha fazla yükle

Mustafa Işık

Hoşgeldiniz size daha iyi içerikler üretmek, profesyonel anlamda size faydalı haberler çıkartmak için çalışıyoruz ve buna profesyonel anlamda devam edebilmemiz için reklam kazancına ihtiyacımız var. Lütfen Adblock vb. reklam engelleme uygulamalarını bizim sitemizde kullanmayın. Unutmayın tek gelir kaynağımız reklam tıklamalarıdır.

Konu ile alakalı yazılar

1 Düşünce paylaşılmış

  1. chrome yandex istertsurf bunlar direk EXPLORERE BULAŞIYOR SIK KULLANILANLAR VS EKLENTİLER ARAMA SAGLAYICILAR ARTI TEMP KURTULMANIN YOLU YENİ KURULUM WİNDOWS 7*8*10 BAŞKA KURTULUŞ YOK XP DE KOLAY YENİ KURMADAN WİNDOWS DEFENDER SAYESİNDE BULAŞAMIYOR ANA SAYFA DEGİŞTİMİ DEFENDER ONAYI GEREKİYOR YENİLERDE DEFENDER VAR PASİF VERECEGİM YÖNTEM Bİ NEBZE OLAYI ÇÖZER EXPLORERİ BOŞ SAYFA AYARLAYIP EKLENTİLERİ TÜMÜNÜ DEVRE DIŞI BIRAKIN JAVA ADOBE DEVREDE KALSIN ARAMA MOTORU ÖNERİSİ KUTUSUNU İŞARETLEYİN SONRA EXPLORERİ UNUTUN YOK SAYIN ONUN KISA YOLUNU DA GİZLEYİN SONRA UC BROWSER KURUN JAVA İÇİN GEREKLİ OKEY OYNAMAK İÇÜN SONRA AVAST İLE KORUNUN YANDEX DEGİL KRALI GELSİN GİREMEZ BİDE BİŞEY KURARKEN KUTUCUK VS İYİ OKUYUN CHROME VE YANDEX HMN KURULUR AVAST KURARKEN BİLE…FLASH PLAYER KURARKEN NETTEN İNDİRDİĞİN HER ŞEYLE GİRER VEYA ŞURAYI GEZ REKLAMI ŞÜPHE DUYDUGUN AN NET KABLOSUNU ÇIKAR TEMİZ OLDUGUNDAN EMİN OLUNCA TAK WİN 7*8*10 DA DOSYALARINI KLASÖR D YE BİRİKTİR YENİ KURULUMLA OLAYI ÇÖZERSİN BELGEN RESMİN VİDEON KAYBOLMAZ

Düşünceni yaz gelsin

Close
Close
%d blogcu bunu beğendi: