Dünyadan Çocukların Yatak Odaları

Sözlerimin ağır olmasından korkuyorum, adalettin varlığından eser yok gibi. Hep insanların aynı olduklarını söylüyoruz ama hiç tutup da bu iki çocuk aynı mı Allah aşkına demiyoruz. Biz şuan rahat yatakların içinde uyurken diğer insanlarda böyle uyuyor mu acaba diye sormuyoruz. Tok olan Açın halinden anlar mı? diye bir söz var gerçekten Atalarımız doğru söylemişler biz anlamıyor belkide hiç şükretmiyoruz. Arkadaşlar lütfen düşmüşlerin ellerinden tutmalı, onlara yardımcı olmamız lazım, çocukların şuçları yok çocukların kötü bir niyetleri yok onların hak ettikleri dünyayı verelim.  Onlar bizim geleceğimiz sahip çıkalım.

 

İşte Utanç Tablomuz (Onların değil bizim ayıplarımız bunlar bu yaşantılar bizim cehennemimiz ki tek sorun ihtiyaç sahiplerini doyurmak değil zengin ve varlıklı insanları doyuramadığımız için böyle)

1-

Çocuk Yatak Odaları

2-

Çocuk yatak odaları

3-

Çocuk yatak odaları

4-

Çocuk Yatak Odaları

5-

Çocuk Yatakları

6-

Dünya Çocuk Yatakları

7-

Çocuk yatakları

8-

Yatak Odaları Çocuk

9-

Çocuk Yatakları

10-

yatak odaları çocuklar için

11-

dünyadan çocukların odaları

12-

Çocuk odaları

13-

çocuk odaları

14-

çocuk yatakları

15-

çocuk yatak odaları

16-

çocuk yatakları

17-

fakir çocukların yatağı

18-

zengin çocukların yatak odaları

Kimileri fakir, kimleri zengin, kimileri dini görüşleri yüzüne inanın üzülmemek elde değil çocuklarımız fakirlikle, yoksullukla sınanmamalı doğru gıda doğru eğitimler verilmeli ama ailelerinde elinde olan bir şey değil bu yüzden sosyal sorumluluk vakıfları ve insanı yardım vakıfları zengin ülkelerce, yöneticilerle ve işadamları tarafından desteklenmeli. Bu yüzden gelecek nesillere daha iyi bir yaşam alanı sunabilmemiz için hep beraber el ele tutuşmamız ve şefkat elimizle çocuklarımıza sahip çıkmamız lazım.

 

Düşüncelerini Paylaş