Android

Bugün Ücretsiz Olan Google Playstore Uygulamaları

Google Playstore üzerinde genelde yayınlanan mobil uygulamalar ara sıra ücretsiz olabiliyor. Bu yazımızda ise bugünden itibaret kalıcı yada geçici ücretsiz olan uygulamaları paylaşacağız. Eğer bu yazıyı beğenirseniz sık sık ücretsiz olan uygulamaları paylaşacağız.

Böylelikle Google Playstore üzerinde indirime giren yada ücretsiz uygulamalardan anında haberdar olacak ve fırsat kaçmadan indirme şansını yakalayacaksınız.

Bildirimleri sol üstten izin ver diyerek açarsanız bu tür yazıları ilk siz haberdar olacaksınız.

Bugün ücretsiz olan Uygulamalarda

1- HİTMAN

Hepiniz hitman filmini en az bir kez izlemişsinizdir yada illa bilgisayar oyununu oynamışsınızdır. Göreviniz suikastci bir ajan olarak hedefi yok etmek.

2-DİGİTAL DASHBOARD GPS PRO

Sıra dışı bir harita uygulaması arıyorsanız tam size göre. Hız göstergesi, nereye doğru gidiyorsunuz. Kaç saattır yoldasınız gibi bir çok özelliği barındıran bu uygulamayı telefonunuzda olması gereken güzel bir gps uygulaması.

3-QR CODE READER PRO

Artık uzun uzun ya şu adrese baksana, şunun içinde ne var?, onun profil linki ne gibi soruları ortadan kaldıran bu QRCode sayesinde kameranız ile gitmek istediğiniz, uğramak istediğiniz sitelere kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Etiket okuma uygulaması QRCode Reader PRO hayatı kolaylaştırmakta.

4-APP LOCK and GALLERY VAULT

app-lock-uygulamasi

Adından da anlaşılacağı üzere uygulamalarınızı ve galerideki videolarınızı, resimlerinizi saklamanıza bir diğer deyiş ile gizlememize olanak tanıyor. Parmak izi ve şifre ile korumalarını gerçekleştirebilir. Kişisel dosyalarınızı 3.şahıslardan saklayabilirsiniz.

5-MAVON ICON PACK

Telefonunuzun uygulama iconlarını beğenmiyorsanız ve bir launcher kullanıyorsanız kendine has stilleri ile Mavon icon pack’i kullanabilirsiniz.

Bu tür listeleri daha fazla istiyorsanız bildirimleri açınız veya yorum yapınız. Devamlı yeni ücretsiz uygulamaları anında öğrenin.

Etiketler
Okumaya Değer

Mustafa Işık

"1993 yılında Gaziantep'de doğdu, İlkokulu Şehit Nafi Kıvanç İlkokulu'nda, Ortaokulu Şehit Nafi Kıvanç Okulu'nda, Liseyi Orhan Sevinç ve Mehmet Rüştü Üzel End. Mes. Lisesi'nde okudu. İleri derece bilgisayar kullanma becerisi vardır. Elektronik ve teknoloji aşığı ve araştırmacısıdır."

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Abone ol  
Bildir
Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün