Teknoloji

Arka Plan Düzenleyici Background Eraser (Android)

Merhaba Arkadaşlar

Bugün sizlere hayatımızı bir nebzede olsa kolaylaştıracak bir uygulama tanıtmak istiyorum. İstediğimiz bir fotoğrafın arka planını silmek bilgisayar üzerinden kolay bir şekilde gerçekleştirilebiliyor. İnternette bulabileceğimiz yüzlerce program mevcut. Ancak android telefonlarımızda bu o kadar kolay olmuyor. Ne kadar çok uygulama olsada bunların aralarından en iyisini en kullanışlısını seçip kullanmamız bizler için daha iyi oluyor.

Arka planını kolay bir şekilde silmek istediğimiz bir fotoğrafımızın mobil olarak Google Play Store’den indireceğimiz Background Eraser adlı uygulamada gerçekleştirebiliriz. Bu uygulama sayesinde fotoğrafımızın arka planını istediğimiz şekle getirebiliyoruz. Oldukça kullanışlı olan bu uygulama How to use bölümünden fotoğraflarımızın arka planını nasıl düzenleyeceğimizi anlatıyor.

 

 

 

Alakalı
Daha fazla yükle

Mustafa Işık

Hoşgeldiniz size daha iyi içerikler üretmek, profesyonel anlamda size faydalı haberler çıkartmak için çalışıyoruz ve buna profesyonel anlamda devam edebilmemiz için reklam kazancına ihtiyacımız var. Lütfen Adblock vb. reklam engelleme uygulamalarını bizim sitemizde kullanmayın. Unutmayın tek gelir kaynağımız reklam tıklamalarıdır.

Konu ile alakalı yazılar

Düşünceni yaz gelsin

Şiddet ile tavsiye ediyoruz

Close
Close
Close