AndroidEditör Seçimi

Aptoide Uygulaması (PlayStore Alternatifi)

Google Playstore alternatifi olarak karşımıza çıkan Aptoide bir sosyal ağ sitesi gibidir. Güncel uygulamaları ücretli, ücretsiz olarak indirmeye olanak sağlıyor.

Uygulama üzerinde ROOT seçeneği bulunan uygulama sistem uygulamalarını güncel sürümlerini bir tıkla indirmenize izin veriyor.

Yani telefon firmanız saat uygulamasını güncelledi ama size kullanıma sunmadı ise bu uygulama sayesinde sistem uygulaması olan Saat uygulamasını kolaylıkla güncelleyebilirsiniz.

Ayrıca Facebook, Whatsapp, Instagram uygulamasının beta güncellemelerini alabilir, yeni özellikleri ilk siz deneyebilirsiniz.

Şahsen şahsım bu uygulamayı severek kullanmaktayım. Sizde Playstore‘nin alternatifini arıyorsanız hiç tartışılmaz Aptoide tek rakibi.

Lütfen Dikkat Uygulamaları indirmeden önce uygulama sayfasının altındaki kullanıcı oylarına bakmayı unutmayın.
Böylelikle uygulamanın sahte olup olmadığını anlayabilirsiniz. Her güncellenen uygulamada yedek aldığından aksilik olduğu zaman tekrar eski yedeği yükleyebilirsiniz.
Aptoide ile ilgili görseller
Etiketler
Okumaya Değer

Mustafa Işık

"1993 yılında Gaziantep'de doğdu, İlkokulu Şehit Nafi Kıvanç İlkokulu'nda, Ortaokulu Şehit Nafi Kıvanç Okulu'nda, Liseyi Orhan Sevinç ve Mehmet Rüştü Üzel End. Mes. Lisesi'nde okudu. İleri derece bilgisayar kullanma becerisi vardır. Elektronik ve teknoloji aşığı ve araştırmacısıdır."

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Abone ol  
Bildir
Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün