Teknoloji

Apple iOS 9.0.1güncellemesini yayınladı!

Apple’ın geçtiğimiz günler içerisinde yayınladığı iOS 9 güncellemesinden sonra bazı kullanıcılar hatalarla karşılaştıklarını, cihazlarında performans sorunları yaşadıklarını rapor etmişti. Apple kullanıcılardan gelen geri dönüşlerden sonra geçtiğimiz saatlerde  iOS 9.0.1 güncellemesini kullanıma sundu.

Apple’ın yayınladığı üncelleme ile birlikte iOS 9 işletim sisteminde ortaya çıkan ve kullanıcıların genel olarak şikayet ettiği yavaşlık sorununa bir nebze de olsa çözüm getirmesi bakleniyor. Ayrıca bazı uygulamalarda yaşanan kendi kendine kapanma, takılma gibi sorunların da iOS 9.0.1 güncellemesi ile sona ermesi bekleniyor.

Değerlendirme yok.

Lütfen yazıyı değerlendirin.

Mustafa Işık

Hoşgeldiniz size daha iyi içerikler üretmek, profesyonel anlamda size faydalı haberler çıkartmak için çalışıyoruz ve buna profesyonel anlamda devam edebilmemiz için reklam kazancına ihtiyacımız var. Lütfen Adblock vb. reklam engelleme uygulamalarını bizim sitemizde kullanmayın. Unutmayın tek gelir kaynağımız reklam tıklamalarıdır.

Bunları okumalısınız

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Reklam Engelleyici Kapatın!

Size daha iyi hizmet verebilmemiz ve de daha kaliteli içerikler oluşturabilmemiz için reklam gelirlerine ihtiyacımız var.

Send this to a friend