All for Joomla All for Webmasters
Web Araçları

WordPress En İyi Eklentileri

WordPress güncel olarak sunulan çok gelişmiş bir içerik yönetim sistemi (CMS). Dünyada büyüklü küçüklü internet siteleri tarafından sevilerek kullanılan ve aynı zamanda geliştirilen çok yönlü bir sistem.

Mesela bizim kendi web sitemiz bile WordPress tarafından güçlendirilmiş ve tasarlanmıştır. En iyi tema ve eklenti desteği sunan sistem bir tıkla sitenizi blog, magazin, portal veya bir e-ticaret sitesine çevirebilirsiniz. Biz bu yazımızda WordPress eklentileri hakkında bilgi vereceğiz, işinize yarayan eklentileri tek tek açıklamalı bir şekilde sizlere sunuyoruz.

Devamlı Güncellenecektir.

WordPress Eklentileri 2017

 

1- P3 Eklentisi
Bu wordpress eklentisi sitenizin neden yavaş açıldığına dair bilgiler vermektedir. P3 eklentisi mevcut sitenizde bulunan eklentilerin sitenizi yavaşlatıp yavaşlatmadığını tespit ediyor ve o eklentilerin alternatiflerini sizlere sunuyor kurun, taratın ve yavaşlık probleminizi çözün.

2- Revive Old Post Eklentisi
Bu wordpress eklentisi sizin yerinize belli zaman aralıklarında yazdığınız rastgele yazıları belirlediğiniz sosyal ağ sitelerinde sizin yerinize yayınlar. Bunu otomatik yapar sizden habersiz 🙂 en güzel şey de bu değil mi zaten. Sizin yerinize siz ister online olun olmayın paylaşım yapması.

3-BAN – Blocked Ads Notifier Lite Eklentisi
Bu wordpress eklentisi Chrome gibi tarayıcıların reklam engelleme eklentileri için uyarı veriyor. Örnek reklam engelleme eklentisi kullanan bir ziyaretçiler için uyarı veriyor. Örnek verecek olursam Lütfen adblock eklentisini bu sayfa için iptal edin tek gelir kaynağımız reklamlardır. gibi bir pop-up verebilirsiniz.

4-WP Smush.it Eklentisi
Bu eklenti mevcut veya yükleyeceğiniz resimleri sıkıştırmaya yarıyor. Öyle ki işini iyi yapıyor ki 1 MB resimi 200 kb kadar düşürüyor kalitesi bozulmadan. Artısı ne diyecek olursanız siteniz eskisinden daha hızlı açılıyor.

 

O Halde Paylaş Arkadaşlarında Görsün.


Nasıl Beğendiniz mi?
  • Beğen
  • hahaha
  • Sevimli
  • İnanılmaz
  • Üzgün
  • Sinirli
Yorum Ekleyin.

Düşünceni yaz gelsin